Vodafone – Burger King Menü ve Gün Boyu Bedava Konuşma

Yayınlandı: 05/02/2010 / BİLGİ EYLENCE, Uncategorized

Vodafone – Burger King Menü ve Gün Boyu Bedava Konuşma

Türkiye’de hızlı bir giriş yaparak kendi alanındaki pazarda büyük söz sahibi olmaya başlayan Vodafone, Burger King ile ortak bir kampanyada buluşuyor. Turkcell’in Gnctrkcll tarifesi ile McDonald’s menü alana bir menü bedava kampanyasından sonra, Vodafone‘da Burger King’den 1 tl üzeri menü alana gün boyu tüm vodafone kullanıcıları ile bedava konuşma olanağı sunuyor.

Mobil iletişim teknolojilerinin öncü firması Vodafone, Türkiye’deki abonelerine yeni fırsatlar vaadedmeye devam ediyor. Vodafone, müşteri memnuniyeti tarzı yaklaşımı, sektör liderliği, hijyene verdiği önem, kaliteli/hızlı servisi ve yaygın restoran ağı ile sektöründe lider konumda olan Burger King ile yaptığı işbirliği ile çok özel bir kampanyayı abonelerinin hizmetine sunuyor.

Kampanya kapsamında, Burger King restoranlarında kampanyalı menülerinden herhangi birini alan Vodafone kullanıcıları, 1 TL daha ödedikleri zaman gün boyunca tüm Vodafone’lu aboneler ile limitsiz konuşabilecekler. Bunun için ayrı bir ücret ödemeyeceğiniz kampanya 28 Şubat 2010 tarihine kadar devam edecektir.

1 TL öde, tüm gün limitsiz konuş

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s